Pramogos ir šventės

ŽIBINTŲ DIENA      

(Smėlio g. 13)

Lapkričio 9 dienos (Šv. Martyno išvakarėse)  pavakary darželio kiemą papuošė žibintai. Jie apšvietė pagrindinį taką į darželį. Lapkričio dienos trumpos, niūrios ir tamsios, todėl norisi jas padaryti linksmesnes, šviesesnes ir jaukesnes.

Visų grupių vaikai ruošėsi Žibintų dienai. Vieni darė žibintus iš popieriaus, kiti guašu dekoravo stiklainius.

Jaukiai apšviestas takas džiugino visus – ir vaikus, ir tėvelius. Žibintų šviesa palietė kiekvieną širdį. Norėjosi būti kartu, gėrėtis nuostabiu vaizdu ir nesiskubinti namo.

Rugsėjo 1- osios rytmetis lopšelyje-darželyje ,,Naminukas“

(Klinikų g. 5)

Rugsėjo 1-oji, tai šventė ne tik mokyklinukams, bet ir mažiesiems ikimokyklinukams. Tad šventinį rugsėjo 1-osios rytą vaikučių laukė staigmena. Skambant linksmai muzikai  pelytė Mikė pasitiko vaikučius darželio kieme. Visi buvo nustebę ir labai džiaugėsi Mikės apsilankymu. Pelytė kartu su vaikais šoko, žaidė, pramogavo ir linkėjo vaikučiams daug džiugių ir smagių akimirkų darželyje.

Parengė direktorės pavaduotoja ugdymui Raminta Petrulionienė

„RUDENĖLIO PRAMOGOS“  (Smėlio g. 13)

Spalio 24 ir 25 dieną darželyje vyko „Rudenėlio pramogos“.

„NYKŠTUKAI“ pasipuošę spalvingais apsiaustėliais kartu su auklėtojomis džiaugėsi rudenėliu – šoko, žaidė su įvairiaspalviais lapeliais, balionėliais ir sulaukė siurprizo.

„DRUGELIAI“ piešė rudenį, džiaugėsi jo spalvomis, pokštais ir voverytės užaugintais grybais. O talentų šou kartu su tėveliais sukėlė daug teigiamų emocijų. Tėvai su savo vaikais šoko, dainavo, deklamavo, minė mįsles ir demonstravo rudens madas bei vaišino rudens gėrybėmis.

„PAUKŠTELIAI“ dainavo, deklamavo apie gausią obuolių šeimyną, kurią užaugino rudenėlis. Minė mįsles, žaidė pirštelių žaidimus ir mokė tėvelius.

„BITUTĖS“ tapo žydrais lietaus lašeliais. Jie skyrė rudeniui gražiausias eiles ir daineles. Lietaus lašeliai „sukėlė“ lietų, grojo pačiais įvairiausiais instrumentais, o šokis su skėčiais džiugino visus.