Interaktyvaus ekrano galimybės vaikų ugdymo(si) procese

• Paskelbta: 2022-10-10

Interaktyvaus ekrano galimybės vaikų ugdymo(si) procese.

Spalio 4 d. mūsų lopšelio-darželio mokytojai dalyvavo mokymuose „Interaktyvaus ekrano galimybės vaikų ugdymo proceso tobulinimui“. Pasaulyje, kuriame taip ryškiai į visas sritis skverbiasi išmaniosios technologijos, interaktyvūs ekranai tapo nepakeičiama būtinybe siekiant skatinti dinamiškesnį, produktyvesnį ir efektyvesnį darbą tiek mokykloje, tiek vaikų darželyje. Interaktyvus ekranas – tai viena iš pažangiausių šiuolaikinių technologijų, skirtų mokymosi procesui ir ne tik. Ši priemonė skatina aktyvų dalyvavimą, dalijimąsi, komandinį darbą bei dar didesnį norą mokytis. Interaktyvus ekranas padeda greitai ir efektyviai dalintis informacija, maksimaliai sutelkti dėmesį, sukurti patrauklią darbo aplinką. Interaktyvus ekranas pritraukia ir sužavi įvairaus amžiaus vaikus. Galima kurti žaismingus edukacinius pristatymus, užduotis.

Dirbant su interaktyviu ekranu, išsiplės galimybės naudotis vaizdine, garsine, spalvine medžiaga, ugdymo procesas taps šiuolaikiškas, įdomesnis, patrauklesnis tiek vaikams, tiek ir mokytojams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Vaitkevičienė