Išvyka į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą

• Paskelbta: 2022-10-20
  • Kategorija: Aktualijos

Spalio mėn. 18 ir 19 dienomis priešmokyklinių ,,Bitučių“ ir „Paukštelių“ grupių  ugdytiniai kartu su savo mokytojomis keliavo į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą. Ten jie įtvirtino ir pagilino savo žinias edukaciniuose saugaus eismo užsiėmimuose. Užsiėmimų tikslas – išmokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus, ugdyti savisaugos jausmą, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs. Vaikai įgijo naujų žinių bei įtvirtino jau turimas žinias: aptarė kelionę einant pėsčiomis, atšvaitų dėvėjimo būtinybę, pakartojo keleivių pagrindines saugaus elgesio taisykles. Mokėsi teisingai užsidėti dviračio šalmą, atšvaitus, stebėjo mokomuosius filmukus. Edukaciniai užsiėmimai buvo įdomus ir naudingi. Vaikai buvo labai aktyvūs. Aktyviausieji gavo dovanų atšvaitus. Visi vaikai taip pat buvo apdovanoti linksmais atšvaitais-meškiukais, o grupės gavo dovanų po kelio eismo ženklą „STOP“, mokomąsias priemones „Kelio ženklių dėlionė“ ir „Kelio eismo taisykles vaikams“. Puikiai nusiteikę visi sėkmingai grįžome į darželį.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ana Simanovič