Pavasariniai pokyčiai mūsų kieme

• Paskelbta: 2022-05-10
  • Kategorija: Didžiuojamės

Pavasarį atgimsta visa gamta. Keičiasi spalvos, sužaliuoja žolė, medžiai, krūmai, žydi, kvepia gėlės. Oras prisipildo garsų – kukuoja, suokia, čiulba paukščiai. Atbunda vabalėliai. Visiems norisi atsinaujinti, keistis ir džiaugtis pavasariu.

Mes savo darželyje taip pat atnaujinome aplinką. Gėlynuose, prie medžių ir krūmų „apsigyveno spalvingos boružės, sraigės ir bitutės“, o nykštukų nameliuose jaukiai „įsikūrė nykštukai“. Pasodintas obelaičių ir kriaušių sodelis. Įrengta ir „paukštelių girdykla“, kurioje atskridę paukšteliai gali atsigaivinti vandeniu. Tik darželio gyventoja varna kol kas jaučiasi girdyklos šeimininke ir „reguliuoja paukštelių srautus“. Vaikai žaidimų aikštelėse gali smagiai ir saugiai žaisti naujose smėliadėžėse. Visa tai džiugina akį, vilioja į kiemą ir skatina smagiai leisti laiką lauke.

Regina Vaitkevičienė