Viktorina ,,Ar žinai?"

• Paskelbta: 2022-03-15
  • Kategorija: Konkursai

Kovo mėn. 15 d. priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai nuotoliniu būdu dalyvavo viktorinoje „Ar žinai?..“, kurią organizavo Vilniaus lopšelis-darželis „Pušaitė“. Viktorinos tikslas – praplėsti vaikų žinias apie Lietuvą, tobulinti bendradarbiavimo įgūdžius. Viktorina vyko per “Kahoot“ programėlę. Grupės vaikai pasiskirstė į dvi komandas: „Geltonosios bitutės“ ir „Oranžinės bitutės“. Viktorinoje dalyvavo ir kitų darželių vaikai, todėl susidarė 6 komandos. Vaikai kuo greičiau turėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvą, minti mįsles, dainuoti lietuvių liaudies dainas, atlikti praktines užduotis. Kiekviena gerai atlikta užduotis buvo vertinama 2 taškais. „Oranžinės bitutės“ užėmė 3 vietą. Vaikai buvo apdovanoti diplomais, knygelėmis „Imunitetas. Organizmo šarvai“. Visų nuotaika buvo puiki, vaikai džiaugėsi savo rezultatais.