Respublikinis muzikinis projektas "Sveikas, rudenėli!"

• Paskelbta: 2022-10-21
  • Kategorija: Konkursai

Obuolys – sveikas, skanus ir dažniausiai Lietuvoje valgomas vaisius. Spalio mėn. 21d. minima Pasaulinė Obuolio diena. Obuolį ugdymo procese galima naudoti  išradingai ir kūrybiškai: tiriant, žaidžiant, statant, ragaujant ir kitaip eksperimentuojant.  Priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai pristatė obuolį per meninę-muzikinę veiklą. Jie dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikiniame projekte „Sveikas, Rudenėli!”. Vaikai dainuodami ir šokdami atlikos Ingos Šeduikienės dainą „Obuolys“. Jie lavino muzikinius gebėjimus: dainavimo, ritmikos, judesio įgūdžius, o taip pat patyrė kūrybos ir meninės saviraiškos džiaugsmą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Jankovskaja, meninio ugdymo mokytoja Renata Ciūnienė