Kūrybinių darbų paroda "Dovana Vilniui"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-01-25
  • Kategorija: Konkursai

Artėjant Vilniaus gimtadieniui mūsų lopšelio-darželio vaikai ir mokytojos atsakingai ruošėsi šiai ypatingai ir visiems mums reikšmingai dienai. Jie darė, kūrė įvairius darbelius, panaudodami tradicines ir netradicines technikas ir įvairiausias medžiagas bei priemones. Savo darbus pristatė ir dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių darbų virtualioje parodoje "Dovana Vilniui", kurią organizavo Vilniaus lopšelis-darželis "Pilaitukas". Parodoje dalyvavo "Saulučių", "Bitučių" (Klinikų g. 5), "Drugelių" (Klinikų g. 5) ir "Drugelių" (Smėlio g. 13) grupių vaikai ir mokytojos.

Ana Simanovič, Danutė Jankovskaja, Saulė Guščiuvienė, Aušra Tamošiūnienė, Ina Baklagina