Sportinė pramoga "Zuikučių olimpiada"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2024-03-20
  • Kategorija: Konkursai

Kovo 20 d. priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai su grupės mokytoja Danute ir fizinio lavinimo mokytoja Estera nuomotu autobusu vyko į sportinę priešmokyklinio amžiaus vaikų pramogą „Zuikučių olimpiada“, kurią organizavo Vilniaus lopšelis-darželis „Vieversys“. Renginys vyko Emilijos Pliaterytės progimnazijos sporto salėje. Pramogos tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, plėtoti sveikos gyvensenos, socialinę bei emocinę kompetencijas. Juo siekiama puoselėti draugystę ir pagarbą sporte bei stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp metodinio ratelio „Neris“ ugdymo įstaigų. Visų dalyvavusių komandų dalyviai pasipuošę zuikučių ausytėmis varžėsi įvairiose rungtyse. Salė aidėjo nuo vaikų emocijų bei palaikymo šūksnių. Nugalėjo draugystė, visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Atsigaivinę vandenuku laimingi sugrįžome į savo lopšelį-darželį.

Regina Vaitkevičienė, Estera Sidorovienė, Danutė Jankovskaja