Projektas ,,40-ies paukščių giesmė"

Kovo mėn. priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai su meninio ugdymo mokytoja Renata ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danute dalyvavo Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etnokultūriniame projekte „40-ies paukščių giesmė“, skirtame paukščių sugrįžtuvėms paminėti. Projektą organizavo Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų muzikinio ugdymo metodinė taryba. Projekto tikslas – puoselėti etnokultūrą ir supažindinti vaikus su lietuvių liaudies dainuojamąja tautosaka apie paukščius. Projekto metu vaikai susipažino su įvairiais sugrįžtančiais paukščiais, mokėsi paukščių balsų pamėgdžiojimų, erzinimų. Lauke visi kartu iškėlė inkilėlį. Vaikai su mokytojomis paruošė linkėjimą paukščiams bei lietuvių liaudies dainą „Pavasaris linksmas yra“. Pasipuošę tautiniais rūbais, džiugiai nusiteikę, vaikai puikiai dainavo ir pramogavo. Visa „Naminuko“ bendruomenė gėrėjosi gražiu pasirodymu.