Žiemos išdaigos

TRUMPALAIKIS PROJEKTAS „ŽIEMOS IŠDAIGOS“

Nuo gruodžio 1 d. iki vasario 28 d. „Saulučių“ grupėje buvo vykdomas projektas „Žiemos išdaigos“, kurio tikslas - sužadinti smalsumą ir norą stebėti žiemos reiškinius, tyrinėti, patirti atradimo ir pažinimo džiaugsmą.

Vaikai sužinojo, iš kur atsiranda snaigės, tyrinėjo sniego, ledo savybes, jų būsenas, grožėjosi sniego baltumu. Pastebėjo piešimo skirtumą ant popieriaus ir ant sniego, jų spalvų liejimo pokyčius. Džiaugėsi dirbtiniu sniegu, aiškinosi, kuo dirbtinis sniegas skiriasi nuo tikro, atliko eksperimentus su sniegu ir ledu, atrandant jų kitimo būsenas. O labiausiai patiko žiemos pramogos, kurios vaikams suteikė daug teigiamų emocijų.

Tyrinėdami vaikai sužinojo daug naujo, atvėrė sau neregėtą, nuostabų pasaulį. Kiekvienas sėkmingai įvykdytas bandymas vaikui suteikė pasididžiavimo, pasitikėjimo savimi jausmą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ana Simanovič