Ilgalaikis projektas "Aš esu kūrėjas"

ILGALAIKIS PROJEKTAS „AŠ ESU KŪRĖJAS“

Šiais mokslo metais priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai vykdė ilgalaikį projektą „Aš esu kūrėjas“. Projekto tikslas – tyrinėti ir atrasti, iškelti klausimus ir rasti atsakymus, ugdyti kūrybiškumą ir lankstų mąstymą. Šis projektas vaikams buvo labai įdomus ir kūrybiškas. Projekto metu vaikai naudojo STEAM veiklą: gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, matematiką, menus. Vaikai daugiausiai užduočių atliko lauko erdvėje. Ten jie modeliavo, konstravo, skaičiavo, menams naudojo gamtinę medžiagą. Vaikai atliko įvairius bandymus, tyrimus su augalais, daiktais, vandeniu. Ugdytiniams puikiai pavyko atlikti užduotis drauge ir individualiai. Vaikai žaisdami mokėsi bendrauti, kurti, skaičiuoti, ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Jankovskaja