Bendras projektas su Vilniaus specialiąja mokykla-daugiafunkciniu centru "Viltis" "Obuoliada"

Vilniaus lopšelis-darželis "Naminukas" sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su Vilniaus miesto specialiąja mokykla-daugiafunkciniu centru „Viltis“. Pažymint Pasaulinę Obuolio dieną, organizavome parodą „Obuoliukai obuoliai“ .Visų grupių vaikai su mokytojomis ir tėveliais darė, gamino, kūrė, konstravo obuolius iš įvairių medžiagų, naudodami kuo įvairesnes atlikimo technikas. Savo darbeliais apsikeitėme su specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro „Viltis“ vaikų ir mokytojų darbeliais. Mūsų obuoliukai iškeliavo į „Vilties“ mokyklą, o iš jos obuoliukai atkeliavo į mūsų lopšelį-darželį. Džiaugiamės puikiais spalvingais darbeliais ir gražiais bendrais projektais su savo socialiniais partneriais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Vaitkevičienė