Respublikinis projektas "Šok, dainuok, sportuok ir nieko nebijok!"

1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. 2022 metais šią dieną švenčiama ne tik Tarptautinė muzikos diena, bet ir kūno kultūros ir sporto diena, kuri Lietuvoje minima pirmąjį spalio šeštadienį. Ta proga mūsų darželis prisijungė prie respublikinio projekto „Šok, dainuok, sportuok ir nieko nebijok!". Labai džiaugiamės galėdami sujungti muziką ir sportą kartu ir šią dieną paminėti šokdami. „Bitučių“ grupės ugdytiniai atliko „Šokio dainelę“. Vaikai patyrė kūrybinį džiaugsmą ne tik dainuodami, bet ir judėdami, taikant imitacinius judesius pagal dainos žodžius.

Meninio ugdymo mokytoja Ilona Žukienė ir neformaliojo ugdymo pedagogė (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) Estera Sidorovienė.

Video medžiaga