Projektas "Futboliukas"

Mūsų lopšelis-darželis „Naminukas” dalyvauja priešmokyklinių grupių ugdytinių ir pedagogų projekte „Futboliukas“, kuris vykdomas nuo 2022 m. spalio 1 d. iki 2023 m. gegužės 31 d. Projektą organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija ir Lietuvos futbolo federacija. Projekto tikslas – populiarinti futbolo žaidimą tiek lauke, tiek ir uždarose ikimokyklinio ugdymo įstaigos patalpose. Lapkričio 15 dieną mūsų lopšelio-darželio salėje buvo surengtos „futboliuko“ rungtynės. Rungtynėse dalyvavo dvi priešmokyklinės grupės – „Bitutės“ ir „Paukšteliai“. Sulaukėme ir svečio – futbolo trenerio, futbolo mokyklos „Robona“ direktoriaus Andrejaus Sorokino. Jis vaikams papasakojo apie futbolą, parodė žongliravimo koja su kamuoliu triukų. Vaikai atliko mankštelę su personažu „Ažuoliuku“. Visi kartu aptarėme futbolo žaidimo taisykles, susiskirstėme į komandas ir linksmai pradėjome rungtynes. Sirgaliai savo komandas palaikė plakatais ir garsiais šūksniais. Vaikams rungtynės suteikė gerų emocijų pliūpsnį. Po rungtynių vaikai buvo apdovanoti „futboliuko“ prizais.