"Futboliuko" projektas

Priešmokyklinės "Bitučių" grupės vaikai dalyvauja Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte "Futboliukas". Kiekvieną mėnesį gauname skirtingas "Futboliuko" užduotis. Kovo mėnesio užduotis buvo "Draugų paieška". Todėl kovo 24 d. priešmokyklinukai su mokytoja Danute ir neformaliojo ugdymo (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) pedagoge Estera keliavo į kaimyninį lopšelį-darželį "Atžalėlės", kur vyko draugiškos futboliuko žaidynės su "Gėlyčių" grupės vaikais. Visi žaidė aktyviai, o sirgalių komandos palaikė savus žaidėjus ir negailėjo ovacijų. Visi vaikai patyrė daug džiugių ir teigiamų emocijų. Nugalėjo draugystė! Vaikai buvo apdovanoti vardiniais diplomais, lipdukais, atšvaitais, obuoliukais. Grįžo visi su puikia nuotaika ir dar ilgai dalijosi su grupės draugais savo įspūdžiais.

Danutė Jankovskaja