Projektas "Lietuvos mažųjų žaidynės 2023"

Šiais metais mūsų lopšelis-darželis prisijungė prie Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomo projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra. Projekto tikslas – ugdyti vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje. Fizinio raštingumo modelis bus puikiai pritaikytas „Mažųjų žaidynėse“. Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai projekto metu ugdys ne tik fizines savybes, bet ir motyvaciją judėti visą gyvenimą. Šių metų žaidynės vyks trimis etapais. Pirmojo etapo metu vaikai dalyvaus 8 virtualiuose fizinio raštingumo užsiėmimuose. Antrojo etapo metu bus organizuojamas festivalis įstaigoje. O finaliniame etape  lopšelio-darželio „Naminukas“ komanda susitiks respublikiniame festivalyje viename iš didžiųjų Lietuvos miestų.

Estera Sidorovienė