Išvyka į Vilniaus apskrities priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Gegužės 8 ir 9 dienomis priešmokyklinių „Bitučių“ ir „Paukštelių“ grupių vaikai keliavo į Vilnaus apskrities priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Išvykos tikslas – plačiau susipažinti su ugniagesio-gelbėtojo profesija. Prieš išvykdami prisiminėme saugaus elgesio taisykles gatvėje, kelių eismo ženklus. Vaikus pasitiko ugniagesiai-gelbėtojai, kurie pristatė savo 6-ąją komandą. Jie supažindino su ugniagesių darbo ypatumais, parodė, kur ugniagesiai-gelbėtojai ilsisi ir atgauna jėgas. Paskui vaikus palydėjo prie ugniagesių-gelbėtojų gaisrinių mašinų, valčių, supažindino su įvairia įranga, reikalinga gaisro gesinimui, žmonių gelbėjimui. Vaikai galėjo įlipti į mašinas, valtis, apžiūrėti ir pakilnoti gelbėjimo įrankius. Išvykos metu visi buvo dėmesingi, drausmingi. Vaikai gavo labai vertingų žinių apie tai, kaip saugiai elgtis namuose, kaip saugiai pramogauti prie vandens. Visiems labai patiko aiškus ir įtraukiantis gelbėtojo pasakojimas. Išvyka vaikams patiko, jie dar ilgai dalijosi savo įspūdžiais. Nenuostabu, kad ugniagesiais-gelbėtojais pasiryžo būti ne tik berniukai, bet ir mergaitės...

Ana Simanovič, Dalia Masilionienė