Žaiskime, švęskime, patirkime!

Priešmokyklinės ,,Paukštelių‘‘ grupės vaikai dalyvaujantys Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte ,,Futboliukas". Gegužės mėnesio užduotį: Žaiskite, švęskite, patirkite...! nusprendėme atlikti nuvykę į lopšelį-darželį ,,Pušaitė‘‘. Todėl gegužės 30 d. priešmokyklinukai su mokytoja Dalia ir neformaliojo ugdymo (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) pedagoge Estera keliavo į kaimyninį lopšelį-darželį ,,Pušaitė". Jame vyko draugiškos futboliuko žaidynės su ,,Kačiukų" grupės vaikais. Futbolas ne tik pagerina vaiko fizinę būklę, bet ir moko socialinių įgūdžių. Varžybos buvo linksmos ir suteikė vaikams daug gerų emocijų. Rungtynių pabaigoje vaikai nusprendė, kad lygiosios 7-7, tenkins abejas komandas. Vaikai buvo apdovanoti vardiniais ,,Futboliuko‘‘ ir  lopšelio-darželio ,,Pušaitės‘‘ diplomais. Smagiai  praleidę laiką  ir pasportavę grįžome į darželį.

Estera Sidorovienė