Judrios sportinės veiklos prie Neries

Lapkričio 21 d. priešmokyklinių „Paukštelių” ir „Bitučių” grupių vaikai pakeitė jiems įprastinę lopšelio-darželio kiemo aplinką į netradicinę erdvę. Jie su savo grupių mokytojomis Andželita Žurauskiene ir Danute Jankovskaja bei kūno kultūros mokytoja Estera Sidoroviene keliavo prie Neries upės. Bėginėjo vingiuotais akmenų labirinto takeliais, susipažino su Saulės laikrodžiu – seniausiu prietaisu laikui matuoti, fiksuojant saulės kelią dangaus skliautu, kurio valandos surašytos ant puslankiu sudėtų akmenų. Vaikai žaidė krepšinio aikštelėje – mėtė kamuolius į krepšį, o sportinę nuotaiką kėlė užrašai ant aikštelės grindinio „Vilnius – Rytas“, „Pirmyn, vilniečiai”! Išbandė bėgimo takelį - prabėgo lenktyniaudami 50 metrų  distancijoje. Daugiausia džiaugsmo sukėlė puikiai įrengta sportinių irengimų aikštelė, kur vaikai laipiojo laipynėmis, virvinėmis kopėčiomis, suposi sūpynėmis, sukosi ratu, išbandė įvairius treniruoklius. Keliaudami šalia Neries upės stebėjome jos tėkmę, skaitėme lenteles su medžių pavadinimais, pamatėme net pulkelį ančių suplaukusių upės pakrantėje. Grįžome į savo įstaigą gerai pasportavę, atsipalaidavę ir kupini įspūdžių bei geros nuotaikos. Tai buvo puiki išvyka vaikų sveikatai palankioje ugdymo(si) aplinkoje – klasėje be sienųVaikai patyrė judėjimo džiaugsmą.

Regina Vaitkevičienė, Danutė Jankovskaja, Andželita Žurauskienė