Olimpinių vertybių ugdymo programos mokymai

Spalio 30-31 dienomis mūsų lopšelyje-darželyje vyko Olimpinių vertybių ugdymo programos mokymai. Programos esmė - inovatyvus darbas su įvairaus amžiaus vaikais, paremtas olimpine filosofija, vertybėmis, simboliais ir fizinio aktyvumo veiklomis. Visos programoje pateiktos užduotys ir veiklos remiasi penkiomis olimpizmo ugdymo temomis - pagarba gyvenime, kilniu elgesiu, pastangomis pelnytu džiaugsmu, kūno, valios ir proto darna ir tobulumo siekimu. Tai universalios bendražmogiškos vertybės, kurių atradimas, skiepijimas vaikams - kiekvieno pedagogo, piliečio, šeimos užduotis. Mokymuose dalyvavo pedagogai iš Vilniaus lopšelių-darželių "Saulėtekis", "Pasaka", "Kaštonas", Vilniaus "Vilties" specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro bei lopšelio-darželio "Naminukas" bendruomenė.

Programa leidžia vaikams per sportą atrasti vertybes: draugystę, pagarbą, ir tobulėjimą.

Ačiū puikioms mokymų vadovėms Jolitai ir Ugnei!

Regina Vaitkevičienė, Raminta Petrulionienė