Išvyka į biblioteką

Sausio mėnesį mūsų lopšelio-darželio priešmokyklinės ir vyresniųjų vaikų grupės su savo mokytojomis keliavo į Antakalnio biblioteką. Išvykos tikslas – skatinti vaikų domėjimąsi knygomis. Prieš išvyką vaikai pakartojo elgesio taisykles gatvėje, bibliotekoje, išsiaiškino, ką reiškia žodis „Biblioteka“. Bibliotekininkė vaikus supažindino su bibliotekos lankymo taisyklėmis, knygų rūšiavimu. Mažieji skaitytojai vartė pačią mažiausią ir pačią didžiausią knygą, aptarinėjo įvairių knygų iliustracijas, skaitė tekstus, aplankė internetinę skaityklą. Vaikams patiko klausytis skaitomos linksmos pasakos apie lapę ir pelytę įdomiu pavadinimu „Piplioteka“, pasakos apie namelį, pasakojimo apie laimę, piešė ir diskutavo tema „Mano laimės receptas“. Išvykos visiems labai patiko, vaikai buvo dėmesingi ir žingeidūs. Parvykę į ugdymo įstaigą jie dalijosi savo įspūdžiais su draugais, mokytojomis, tėveliais. Aptarinėjo, kokias matė knygas, kokias jau turi, o kokių dar norėtų įsigyti.

Danutė Jankovskaja, Aušra Tamošiūnienė, Saulė Guščiuvienė, Andželita Žurauskienė