Edukacija "Robotikos diena"

Gegužės 6 ir 8 dienomis mūsų lopšelyje-darželyje vyresniųjų vaikų grupėse vyko edukacijos „Robotikos diena“.

Edukatorės iš „Robotikos akademijos“ supažindino vaikus su Lego robotų konstravimu, jų valdymu. Parodė kaip valdomas iš Lego kaladėlių sukonstruotas malūnsparnis – vaikai patys galėjo išbandyti, kaip valdomi malūnsparnio sparnai. Robotika  lavina vaikų vaizduotę ir fantaziją, padeda  ateičiai išsiugdyti reikalingus STEAM įgūdžius. Robotika – vieta, kur taisykles vaikai gali kurti patys, kai fantazija tampa beribė, o žinios įgaunamos pavyzdžiais. Vieta, kur net ir mažiausieji kalba apie didžiausias pasaulio problemas ir galvoja kaip tas problemas spręsti.

Vaikai šia edukacija liko patenkinti ir sužavėti, kiekvienas norėjo dalyvauti, kurti ir išbandyti.

Regina Vaitkevičienė, Renata Račkauskienė, Danutė Jankovskaja, Aušra Tamošiūnienė