"Lietuvos mažųjų žaidynių 2024" festivalis

Gegužės 19 dieną į Vilniuje esančią NBA krepšinio salę, kur vyko "Lietuvos mažųjų žaidynių 2024" festivalis, susirinko būrys sportiškai ir linksmai nusiteikusių vaikų, juos ugdančių pedagogų ir komandas palaikančių tėvelių. Pasveikinti mažųjų sportininkų sekmadienio rytą atvyko baidarininkas Simonas Maldonis. Šiemet vyksta 10-osios mažųjų žaidynės, tad simboliškai festivalyje projekto dalyviai ne tik sportavo, bet ir šventė aktyvios bendruomenės gimtadienį. Festivalio metu vaikai išbandė 10 smagių užduočių, atskleidžiančių kelių sporto šakų ypatumus, ir parodė projekto metu įgytus fizinius gebėjimus. Džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia lopšelio-darželio "Naminukas" komanda - Amelija, Egle, Rugile, Matijumi, Gintaru, Vincu, mokytojomis Estera ir Nerija. Ačiū tėveliams už dalyvavimą ir palaikymą. LTMŽ finalinio etapo metu mūsų komanda buvo apdovanota taure, visi mažieji sportininkai – medaliais, diplomais bei organizatorių dovanomis.

Nerija Raižytė, Estera Sidorovienė