Atsisveikinimo su darželiu šventė

• Paskelbta: 2022-05-25

Priešmokyklinių grupių vaikų atsisveikinimo su darželiu šventė

Š. m. gegužės 19 d. ir 25 d. vyko priešmokyklinių „Bitučių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikų atsisveikinimo su darželiu šventės „Lik sveikas, darželi!“. Vaikai džiaugėsi kartu praleistais metais darželyje, prisiminė linksmas akimirkas. Į išleistuvių šventę susirinko šeimos nariai, darželio pedagogai ir kiti darbuotojai. Vaikai džiaugėsi, kad būdami darželyje, jie susirado draugų, išmoko bendrauti, piešti, kurti, konstruoti, skaityti, skaičiuoti, mąstyti, diskutuoti, tyrinėti. Šventės metu  dainavo dainas apie draugystę, dainų popuri apie mamą, tėtį, „Darželį paliekant“, šoko „kadrilį“, „Vaikystės šokį“, šokį-improvizaciją „Mano svajonės“. Vaikai atsakinėjo į nuotaikingus mokytojos  klausimus apie mokyklą, miestą, gyvūnus, atliko logines skaičiavimo užduotėles. „Būsimieji muzikantai“ grojo dūdele, griežė smuiku. Vaikus pasveikino ir darželio direktorė. Ji įteikė priešmokyklinės grupės baigimo diplomus. Sveikinimo ir padėkos žodžius tarė grupių tėveliai. Vėliau šventė tęsėsi lauko erdvėje. Buvo pakviesta „Linksmojo lagamino“ animatorė, kuri su vaikais pūtė burbulus, balionus, darė įvairius eksperimentus, šoko, žaidė žaidimus. Visus lydėjo kuo puikiausia nuotaika.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Danutė Jankovskaja, Dalia Masilionienė, Andželita Žurauskienė