EBRU menas

• Paskelbta: 2022-05-27

EDUKACINĖ VEIKLA „EBRU – PIEŠIMAS ANT VANDENS“

Gegužės 26 d. mūsų darželio bendruomenė susibūrė į vakaronę, kurios metu išbandė EBRU meną – piešimą ant vandens. EBRU menas – tapyba ant vandens – terapinė ir edukacinė priemonė. Tai įdomus ir kūrybiškas užsiėmimas, leidžiantis kiekvienam pasijusti menininku. Tapyba ant vandens ramina mintis, išlaisvina jausmus, skatina kūrybiškumą, gerina emocinę ir fizinę sveikatą, atpalaiduoja ir ugdo pasitikėjimą savimi. Edukacinę veiklą vedė meno studijos „Kūrybos laisvė“ vadovė Ineta Brazė. Mūsų įstaigos mokytojos, mokytojų padėjėjos susipažino su piešimo ant vandens istorija, atlikimo technika ir priemonėmis. Entuziastingai nusiteikusios mokinosi šio meno, tapė, džiaugėsi bei didžiavosi savo darbo rezultatais. Veikla labai patiko ir suteikė daugybę gerų emocijų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Vaitkevičienė