Šeimos šventės

• Paskelbta: 2022-05-20

Šeima – didžiausia vertybė. Šeimoje – saugu, šilta ir jauku. Šeima – tai visa ko pradžia. Šeima – tai mama, tėtis, brolis, sesė ir seneliai. Gražiausios pavasario šventės skirtos šeimai. Gegužės mėnesį mūsų lopšelyje-darželyje vyko grupių „Šeimos šventės“. Vaikai skyrė gražiausius žodžius, skambiausias dainas mamai, tėčiui, močiutei, seneliui. Tėveliai kartu su vaikais šoko, žaidė, pramogavo. Dainavo lopšines kartu su savo mamytėmis, minė mįsles. Vaikai dovanojo savo rankų dovanėles. Kelios grupės pramogavo lauke. Tėveliai kartu su vaikais rodė įvairius meninius-muzikinius numerius, savo talentus, o taip pat atliko įvairias užduotis. Visiems buvo linksma ir smagu. Ir vaikus, ir tėvelius užvaldė geros emocijos. Norėjosi kuo ilgiau pabūti kartu ir nesinorėjo skirstytis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Vaitkevičienė