Sporto šventė "Aš ir sportas"

• Paskelbta: 2022-05-31

Sporto šventė „ Aš ir sportas“

Gegužės 31 dieną mūsų lopšelyje-darželyje vyko sporto šventė „ Aš ir sportas“. Joje dalyvavo penkios vaikų grupės: dvi „Bitučių“ grupės, „Saulutės“, „Nykštukai“ ir „Drugeliai“. Pagrindinis šventės tikslas buvo suburti darželio vaikus, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse. Šventę pradėjome linksmąja mankšta. Vėliau vaikai turėjo atlikti sekančias užduotis: kamuolio rungtis su kliūtimi, mažasis futboliukas, smagioji estafetė, krepšinis su spalvotais kamuoliais ir lanku, piešimo užduotis. Visi dalyviai labai stengėsi, rungtyniavo komandomis ir tarpusavyje. Šventę vainikavo darželio vėliavos kelionė aplink darželį. Gražus ir linksmas sporto renginys baigėsi apdovanojimais. Vaikai gavo diplomus ir kiekvienas po „stiprųjį“ obuolį.

Neformaliojo ugdymo pedagogė (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) Estera Sidorovienė