Linksmoji joga lauke

• Paskelbta: 2022-06-22

Linksmoji joga lauke

Birželio 21 dieną yra minima tarptautinė jogos diena. Ta proga darželyje lauke buvo surengta jogos pamoka vaikams. Joga vaikams – tai sąmoningi jogos pozų, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimai. Čia nėra jokio spaudimo, rungtyniavimo, laimėtojų ir pralaimėtojų. Užsiėmimo metu vaikai koncentravosi į savo pojūčius, stengėsi būti čia ir dabar, bent akimirkai stabtelėti. Vaikai mokėsi įtempiant ir atpalaiduojant fizinį kūną, atpalaiduoti mintis, jausmus, emocijas ir protą. Jogos pratimų pagalba persikėlė į gamtos, daiktų, gyvūnų pasaulį ir virto medžiu, kate ar balandžiu. Tai buvo smagi pamokėlė vaikams, susikaupimas ir atpalaiduojantis žaidimas vaikų emociniam pasauliui. Vaikai noriai dalyvavo, labai stengėsi ir džiaugėsi nuostabiu oru.

Neformaliojo ugdymo pedagogė (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) Estera Sodorovienė