Smagu vasarą darželyje

• Paskelbta: 2022-06-15

Smagu vasarą darželyje!

Visi laukiame vasaros – saulės ir šilumos, atostogų, kelionių ir įspūdžių. Tačiau smagu vasarą ir mūsų lopšelyje-darželyje. Didžiąją laiko dalį vaikai praleidžia lauke – grūdinasi saule, vėju ir vandenuku. Lauke vyksta kūno kultūros užsiėmimai. Vaikai žaidžia sportinius, judriuosius žaidimus, rengia sportines pramogas, stato statinius iš smėlio. Savo kūrybinius gebėjimas atskleidžia darydami darbelius iš gamtinės medžiagos – lauko žolelių, šakelių, gėlių, akmenėlių ir kt. Vyksta įvairios veiklos lauke: vieni tapo, aplikuoja vasaros vaizdus, „audžia“ paveikslus iš lauko gėlių, kiti piešia kreidelėmis ant lauko takelių. Vieni gamina vasarines apyrankes, kiti kuria drugelius pievoje. Vieni pasigamina laivelius ir juos plukdo vandens vonelėse, kiti – pasigamina sniego (iš plaukų kondicionieriaus ir sodos) ir lipdo senius besmegenius. Lauke vyksta ir muzikiniai užsiėmimai – vaikai groja vaikiškais muzikos instrumentais, ritmuoja.

Smagu vasarą darželyje!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Vaitkevičienė