Vasaros pramogos

• Paskelbta: 2022-07-11

Vasaros pramogos

Vasara visus mus džiugina savo šiluma, saule, vandeniu ir vilioja kuo daugiau laiko praleisti lauke. Vaikai darželyje turi galimybių tyrinėti augalėlius, stebėti vabalėlius, džiaugtis žolynais, gėlynais. Nepamiršta prižiūrėti ir savo daržovių lysvių –  išrauti piktžoles, papurenti žemę, esant reikalui palaistyti ir nusiskinti savo užaugintą salotos lapelį, svogūną, krapą, rabarbarą ar prinokusią žemuogę. Prisiskynę svogūnų, krapų, žirnelių pasigamino sveikuoliškų salotų, o desertui darė braškių želė. Vaikai entuziastingai palaikė mokytojų idėją ir sukūrė sargą Banuką, kuris atidžiai stebi ir prižiūri daržą.

Vaikai lauke ant maistinės plėvelės piešia, kuria koliažus iš augalų. Iš kriauklių, akmenėlių, vandens gyvūnų muliažų kuria upelį. Pasigamina laivelius ir juos plukdo vandenyje.

Atlieka užduotėles smulkiajai motorikai lavinti – žaidžia su spalvotais kamuoliukais. Juos plukdo vandenyje, gaudo rankytėmis ir kolytėmis.

Smagu vasarą darželyje!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Vaitkevičienė