Rudeninis bėgimas "Vilnius-700"

• Paskelbta: 2022-09-30

Rudeninis bėgimas „Vilnius-700”

Šiais metais rugsėjo mėnuo buvo pavadintas „Judėjimo mėnesiu“. Jo metu ikimokyklinės ir bendrojo ugdymo įstaigos bei savivaldybės visoje šalyje organizavo masines mankštas ir bėgimus. Ta proga ir mūsų lopšelyje-darželyje rugsėjo 27-29 dienomis buvo surengtas rudeninis bėgimas. Vaikai lauke atliko linksmą mankštą su muzika ir nuo starto linijos apibėgo pora ratų aplink darželį. Bėgimas yra vienas paprasčiausių būdų mankštintis, kuris taip pat siejamas su teigiamu poveikiu organizmo sveikatai. Vaikams  nebuvo svarbus laiko rezultatas – svarbiausia įveiktas numatytas atstumas. Lietingas oras nesutrukdė – vaikai bėgo ir per lietų. Visi linksmai lauke pasportavo ir pasisėmė daug gerų emocijų visai dienai.

Neformaliojo ugdymo pedagogė (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) Estera Sidorovienė