Sferinis kinas atkeliavo pas mus

• Paskelbta: 2022-09-20

Sferinis kinas atkeliavo pas mus

Rugsėjo 14 d. mūsų darželyje vaikai sulaukė pramogos – į svečius atkeliavo Sferinis kinas 360 laipsnių kampu. Vaikai žiūrėjo programą apie naminius gyvūnus „Gyvūnai – mūsų draugai”.    Jie „aplankė“ senelio Franko ūkį! Pamatė ir susipažino su laukiniais džiunglių, savanos, dykumos gyvūnais žirafa, beždžionė, liūtu, drambliu. Sužinojo, kokie gyvūnai gyvena Šiaurės ir Pietų ašigaliuose. Sužinojo, kuo jie minta, kokie gyvūnai gyvena vandenyno dugne. Vaikai išgirdo vertingos, įdomios ir naudingos informacijos apie paukščius, vabalus ir nykstančias gyvūnų rūšis. Po kino minėme mįsles ir prisiminėme, kokie gyvūnai gyvena senelio Franko ūkyje.

Priešmokyklinukai žiūrėjo nuotaikingą sferinio kino programą, atskleidžiančią aplinkos, jūrų ir vandenynų saugojimo bei neatsakingo elgesio pasekmes. Vaikai stebėjo programą „Didysis Barnio ir Benio nuotykis po vandeniu“. Filme du draugai turi misiją – rūpintis savo lagūnos švara ir daryti viską, kad aplinka būtų švari bei tinkama gyventi visiems planetos gyventojams. Pagrindiniai herojai patyrė linksmų, audringų ir pamokančių nuotykių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Vaitkevičienė