Vilniui 700!

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-01-26

Sausio 26 d. vyko šventinis renginys, skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui "Dainuojame tau, Vilniau!". Išpuoštoje salėje susirinko šventiškai pasipuošę visų grupių vaikai. Šventę pradėjome mūsų lopšelio-darželio himnu. Ekrane stebėjome iš praeities nužengusį kunigaikštį Gediminą, pasigrožėjome Vilniaus vazdais. Vaikai aktyviai dalyvavo užduočių viktorinoje "Ką aš žinau apie Vilnių?". Toliau skambėjo sveikinimai, eilėraščiai ir dainos Vilniui gimtadienio proga. Renginį vedė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Dalia ir priešmokyklinės "Paukštelių" grupės ugdytinė Jonė. Vaikai sulaukė šventės staigmenos ir siurprizo - kiekvienai grupei skirtos dovanos ir fejerverkų! Visi dainavo "Su gimimo diena!".

Nerija Raižytė, Raminta Petrulionienė, Regina Vaitkevičienė