Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-04-11

2023 metų balandžio mėnesį šalyje vyksta trečias nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Mūsų lopšelis-darželis taip pat prisijungė prie šio renginio. Minint Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-mečio jubiliejų, priešmokyklinių „Bitučių“ ir „Paukštelių“ grupių vaikai su savo mokytojomis balandžio 11 dieną surengė „Geros nuotaikos žygį į Saulės slėnį“. Žygio šūkis – „Mūsų nuotaika gera – judrūs ir aktyvūs visada!”.

Visi puikiai nusiteikę keliavome miško takeliais, stebėjome sukrautus medžių ir krūmų pumpurus, besiskleidžiančius pirmuosius lapelius, džiaugėmės pražydusiomis žibutėmis.

Saulės slėnyje vaikai mankštinosi, žaidė estafetes, judriuosius žaidimus, bėgiojo ir aktyvai leido laiką. Susėdę ant suoliukų užkandžiavo ir gaivinosi vandenuku.

Prisirinkę žibučių ir dalindamiesi patirtais įspūdžiais, laimingi sugrįžome namo.

Danutė Jankovskaja, Regina Vaitkevičienė