Priešmokyklinukų "Išleistuvių šventės"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-05-26

Gegužės 24 ir 25 dienomis priešmokyklinės "Paukštelių" ir "Bitučių" grupės vaikai atsisveikino su darželiu - vyko "Išleistuvių šventės". Vaikai išsakė savo mintis, pastebėjimus, dalijosi įspūdžiais apie darželyje praleistas dienas, sakė linkėjimus savo mokytojoms ir draugams. Tėveliai taip pat prisiminė pirmas vaikų dienas darželyje - savo jaudulį, nerimą ir džiaugsmą. Vaikai šoko, žaidė ir dainavo, deklamavo ir improvizavo. Tėveliai pateikė siurprizų - grojo ir dainavo su savo vaikais, sukeldami visų susirinkusių ovacijas bei džiugias emocijas. Vaikus sveikino lopšelio-darželio direktorė Raminta Petrulionienė ir apdovanojo priešmokyklinės grupės baigimo diplomais. "Paukštelių" grupės Išleistuvių šventė prasitęsė darželio kieme, kur  vaikai pramogavo su edukatoriumi. "Bitučių" grupės vaikai su tėveliais ir mokytojomis vyko į Kairėnų botanikos sodą. Visi linksminosi su edukatoriumi, ieškodami lobio ir džiaugėsi jį suradę.

Regina Vaitkevičienė, Raminta Petrulionienė