Šeimų šventės

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-05-19

Gegužė - gražiausias pavasario mėnuo. Sužaliuoja žolė, skleidžiasi medžių ir krūmų lapai, pražįsta gražiausios pavasario gėlės. Gegužės mėnesį švenčiamos ir gražiausios šventės, skirtos mamoms ir šeimoms. Gegužės 9, 16, 17 ir 24 dienomis mūsų lopšelyje-darželyje vyko grupių "Šeimų šventės". Jos vyko ir darželio kieme, ir grupėse. Vaikai savo artimiausiems žmonėms - mamytėms, tėveliams, seneliams - skyrė pačius gražiausius žodžius, šoko linksmiausius šokius, dainavo daineles, žaidė žaidimus. Tėveliai linksminosi ir pramogavo kartu su savo vaikais, siuntė linkėjimus vieni kitiems, pristatė sukurtus eilėraščius apie savo vaikus, atlikinėjo įvairias užduotis. Vaikai tėveliams dovanojo savo piešinius, rankų darbelius. Visų veidus puošė šypsenos, lydėjo gera nuotaika ir puikios emocijos.

Regina Vaitkevičienė, Raminta Petrulionienė