Respublikinė sporto pramoga "Bėga kojelės, skaičiuoja akelės"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-10-16

Spalio 2-13 dienomis Vilniaus lopšelis-darželis „Naminukas“ organizavo respublikinę sporto pramogą „Bėga kojelės, skaičiuoja akelės“, skirtą kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Prie šios pramogos prisijungė ir aktyviai dalyvavo 13 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų. Pramogos tikslas – populiarinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą, įtraukti ikimokyklinio ugdymo įstaigas į fiziškai aktyvią veiklą. Mūsų lopšelio-darželio ugdytiniai kartu su kūno kultūros mokytoja Estera Sidoroviene ir grupių mokytojomis bėgo įveikdami 100 žingsnelių bėgimo trasą. Visi stengėsi būti vikrūs, greiti, palaikė vieni kitus, tad pralaimėjusiųjų nebuvo. Vaikai ir jų mokytojos Danutė Jankovskaja, Aušra Tamošiūnienė, Daina Usonienė, Edita Cibulskienė, Saulė Guščiuvienė, Renata Račkauskienė, Rita Jagminienė patyrė daug džiugių emocijų.

Estera Sidorovienė