Sportinė pramoga "Linksmosios estafetės"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-10-25

Mūsų lopšelis-darželis turėjo savo lūkestį ir svajonę – įsirengti Smėlio g. 13 korpuse vaikų žaidimų ir sporto aikštelę. Ir mūsų svajonė išsipildė! Visą vasarą vyko sporto aikštelės liejimo ir įrengimo darbai ir šiandien mes ją jau turime! Spalio 24 d. sporto aikštelės atidarymo proga pasikvietėme svečių – draugų iš Vilniaus lopšelio-darželio „Pušaitė“. Ta proga surengėme priešmokyklinės „Paukštelių“ grupės ir lopšelio-darželio „Pušaitė“ „Kodėlčiukų" grupės draugišks rungtynes „Linksmosios estafetės“. Estafetes vedė neformaliojo ugdymo pedagogas (fiziniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) Estera Sidorovienė. Vaikai rungėsi kamuolio nešimo, metimo, lindimo per lanką, greitojo bėgimo, taikliosios rankytės ir kitose estafetėse. Buvo daug smagių akimirkų! Vaikai buvo aktyvūs, „sergantys“ už savo komandą ir siekiantys nugalėti. Nugalėjo draugystė ir visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Linkmos sportinės pramogos pabaigoje visi vaišinosi šilta žolelių arbata.

Estera Sidorovienė, Regina Vaitkevičienė, Andželita Žurauskienė