Advento renginys "Tu, kiškeli, leliumoj"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-11-30

Lapkričio 29 d. priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai dalyvavo Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų muzikiniame Advento renginyje „Tu, kiškeli, leliumoj“, kuris vyko Vilniaus lopšelyje-darželyje „Rasa“. Renginio tikslas: suburti Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus ir jų pedagogus kūrybiškai veiklai ir susikaupimui adventiniu laikotarpiu, skatinant lietuvių liaudies tautinių tradicijų ir folkloro sklaidą. Ugdytiniai atliko lietuvių liaudies dainas: „Kam tavo, vilkeli, akelės šviesios“, „Už girių girių“. Šoko lietuvių liaudies ratelius: „Tu, kiškeli, leliumoj“, „Voverėlė“, žaidė muzikinį žaidimą „Avelė“. Vaikus subūrė „močiutė“, apsilankė „kiškis“, „avelė“, „voverė“ ir „vilkas“, kurie visus subūrė į adventinį renginį. Vaikai buvo šventiškai nusiteikę ir puikiai pasirodė kartu su visais dalyvavusiais renginyje lopšelių-darželių vaikų kolektyvais. Buvo apdovanoti diplomais bei „kiškio dovanomis“. Grįžome su gera nuotaika ir džiaugsmingai nusiteikę.

Renata Ciūnienė, Danutė Jankovskaja