Netradicinė Kalėdų eglutė

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2024-01-08

Artėjant gražiausioms metų šventėms pakvietėme tėvelius ir lopšelio-darželio bendruomenę dalyvauti kūrybinių darbų parodoje "Netradicinė Kalėdų eglutė" ir drauge aktyviai įsitraukti į šventinį pasiruošimo šurmulį. Parodos dalyviai įvairia atlikimo technika ir iš įvairių medžiagų bei priemonių gamino Kalėdų eglutes. Visi aktyviai įsitraukė į eglučių "gaminimą", pasitelkdami savo fantaziją, gebėjimus bei kūrybiškumą. Tėveliai, mokytojos ir kiti bendruomenės nariai pagamino eglutes iš antrinių žaliavų, popieriaus, gamtinės medžiagos, pasiuvo, nulipdė, numezgė, iškepė ir padarė kitokių nuostabių eglučių. Šios eglutės papuošė mūsų įstaigos viešąsias erdves ir visus mus pradžiugino. Visiems parodos dalyviams tariame "ačiū" ir dėkojame už šventinės nuotaikos kūrimą kartu!

Pasižiūrėkite ir pasigrožėkite kūrybinių darbų paroda "Netradicinė Kalėdų eglutė".

Stela Rimova