Su gimtadieniu, Vilniau!

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2024-01-25

Sausio 25 d. mūsų mylimą miestą Vilnių sveikinome su 701-uoju gimtadieniu! Vaikai piešė Vilnių, statė miestą iš kaladėlių, "gamino" gimtadienio tortą, išsakė palinkėjimus ir skyrė gražius žodžius Vilnaus miestui. Priešmokyklinės grupės vaikai atliko tyrimą, kiek mūsų įstaigoje yra žmonių, gimusių ir užaugusių Vilniuje. Vyko šventinis rytmetis, kurio tikslas - suburti vaikus, mokytojas, darželio bendruomenę bei visiems kartu pasidžiaugti. Šventinis rytmetis prasidėjo nuo Lietuvos himno, dainų ir šokių, skirtų Vilniaus gimtadieniui. Vaikai prisiminė Vilniaus miesto atsiradimo istoriją, žiūrėjo filmuką-legendą "Gedimino sapnas", grožėjosi ant ekrano Vilniaus miesto vaizdais. Jie džiaugėsi ir didžiavosi matydami ir atpažindami jų lankytas su tėveliais miesto įžymias vietas, paminklus. Vaikai dainavo daineles "Gimtadienio diena", "Su gimimo diena", šoko lietuvių liaudies ratelį "Lietuva, Lietuva - Vilnius, Vilnius". Pabaigoje ugdytiniai džiūgavo "Žiemos diskotekoje".

Renata Račkauskienė, Aida Bleizgienė, Edita Cibulskienė, Daina Usonienė, Saulė Guščiuvienė, Aušra Tamošiūnienė, Monika Serapinaitė, Danutė Jankovskaja