Muzikinis festivalis "Kelionė į muzikos šalį 2024"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2024-02-29

Priešmokyklinės „Paukštelių“ grupės vaikai dalyvavo virtualiame respublikiniame muzikiniame festivalyje „Kelionė į muzikos šalį-2024“. Festivalį organizavo Vilniaus Vilkpėdės lopšelis-darželis ir Vilniaus lopšelis-darželis „Aušrelė“. Šiuo renginiu siekiama, jog šiuolaikiniam vaikui, turinčiam moderniausias technologijas, klasikinės muzikos klausymas suteiktų daug džiugesio, padėtų ugdyti dvasines ir moralines vertybes, leistų pasijusti savimi ir užaugti tikru žmogumi. Tikimės, kad šis festivalis paskatins tėvelius, pedagogus ir jų ugdytinius labiau domėtis klasikine muzika, ją pamilti ir propaguoti ne tik švenčių metu, bet ir kasdieniame gyvenime.

Priešmokyklinės „Paukštelių“ grupės vaikai su meninio ugdymo mokytoja Ilona ir priešmokyklinio ugdymo mokytojomis Edita ir Andželita įvairiais perkusiniais instrumentais ritmavo Liudviko Van Bethoveno 9 simfonijos temą „Odė džiaugsmui“ ir patyrė puikias emocijas.

Pasižiūrėkite ir pasiklausykite:

Ilona Žukienė