Ekskursija į saugomų teritorijų Nacionalinį lankytojų centrą

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2024-03-18

Kovo 13 d.  priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai išsiruošė į ekskursiją. Jie su mokytojomis Danute ir Renata keliavo į „Saugomų teritorijų nacionalinį lankytojų centrą“. Vaikai įėję pasijuto tarsi gamtos apsuptyje – galėjo įsivaizduoti, kad yra pievoje, miške, o užvertę galvas matė debesis. Ekskursija vyko modernioje interaktyvioje ekspozicijoje. Tai vaikams padėjo suprasti, ką ir kodėl reikia saugoti, kodėl gamtos apsauga darosi vis svarbesnė. Jie tapo aktyviais dalyviais: galėjo patys paliesti, pajausti, paklausyti. Sužinojo, kiek yra Lietuvoje saugomų teritorijų – rezervatų, draustinių, parkų, pelkių. Galėjo patys pasukti krumpliaračius ir „pakeliauti“ po Lietuvą, pasiklausyti paukštelių balsų, „pasimatuoti“ miškininko drabužiais. O smagiausia dalis buvo pabėgioti labirintu!

Ši išvyka vaikams suteikė puikių emocijų ir paliko didžiulį įspūdį.

Danutė Jankovskaja