Respublikinis lopšinių festivalis "Supu supu vaiką"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2024-03-28

Mūsų lopšelio-darželio  priešmokyklinės „Bitučių“ grupės mergaitės dalyvavo Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Respublikiniame lopšinių festivalyje  „Supu, supu vaiką “. Projektą organizavo Vilniaus lopšelis-darželis „Varpelis“, kuris vyko 2024 m. kovo mėn. 19-29 dienomis. Renginio tikslas: skleisti ir puoselėti dainuojamojo žanro lopšinių kultūrą, ugdant tarpkultūriškumo kompetenciją, vaikų kultūrinę ir socialinę saviraišką. Juo siekiama puoselėti ir saugoti lopšinių kultūrinį paveldą, skatinti vaikų domėjimąsi lietuvių, kitų tautų bei kompozitorių sukurtomis lopšinėmis. Ugdytinės atliko lietuvių liaudies lopšinę : „A-a, a-a liūli, ma mažiukas guli“. Lopšinės vaizdo įrašas patalpintas uždaroje Facebook grupėje „Supu supu vaiką“.