Kovo 4 dienos antradienis - ypatinga diena! Lopšelyje-darželyje "Naminukas" vyko Užgavėnių šventė. Įstaigos kieme (Smėlio g. 13) ir salėje (Klinikų g. 5) šurmuliavo persirengėliai, kurie dainavo Užgavėnių dainas, šoko ratelius, garsiai skandavo "Žiema, žiema, bėk iš kiemo!" Užgavėnių simboliui Morei perdavė visas blogas mintis, darbus ir kvietė greičiau ateiti pavasariui su atgyjančia gamta. Vyko Lašininio ir Kanapinio dvikova, kurią laimėjo sveikas ir stiprus Kanapinis. Visi linksminosi ir vaišinosi blynais.

