Tėvelių stotelė ,,Kiss and Ride"

• Paskelbta: 2022-11-11
  • Kategorija: Svarbu!

Gerbiami Tėveliai, informuojame, kad prie mūsų darželio korpuso, esančio Smėlio g. 13, Vilniaus miesto savivaldybė įrengė trumpo sustojimo ,,Tėvelių stotelę“ (,,Kiss and Ride”).  ,,Tėvelių stotelė" įrengta prie Smėlio g. 17 namo.

,,Tėvelių stotelės” (,,Kiss and Ride”) – tai trumpiems sustojimams skirtos vietos, kur automobilio vairuotojas per trumpą laiką išlaipina arba įlaipina vaikus, palydi iki ugdymo įstaigos. Tokios vietos neskirtos sustoti ilgesniam laikui.

Rytinio (7-9 val.) ir vakarinio (16-18 val.) piko  metu joje galėsite palikti savo automobilį ir saugiai palydėti vaikučius į darželį. ,,Tėvelių stotelių” (,,Kiss and Ride") sistema veikia  JAV ir daugelyje Europos miestų. Trumpo sustojimo vietos pažymėtos stovėjimo būdą bei trukmę nurodančiais kelio ženklais. ,,Tėvelių stotelėse” automobiliai negali būti statomi ilgiau nei leidžiama ar neribotam laikui – ženklinimas tai draudžia. Ženklo nurodymų nesilaikymas vairuotojams gali užtraukti administracinę nuobaudą.