Seminaras mokytojų padėjėjoms

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2023-03-15
  • Kategorija: Svarbu!

Kovo 15 d. lopšelyje-darželyje "Naminukas" vyko seminaras mokytojų padėjėjoms "Mokytojo padėjėjų vaidmuo bendrojo ugdymo grupėje esant ypatingiems vaikams", kurį vedė VšĮ "Vaikų ugdymas" edukologijos mokslų daktarė Sigita Burvytė. Džiaugiamės, kad prie mūsų suorganizuoto seminaro prisijungė lopšelių-darželių "Atžalėlės", "Kaštonas", "Voveraitė" mokytojų padėjėjos. Lektorė akcentavo, koks svarbus yra mokytojo padėjėjo vaidmuo ugdant vaikus su specialiaisiais poreikiais. Mokytojo padėjėja vaikų grupėje dirba komandoje su mokytoja ir yra mokytojos dešinioji ranka ir pagalbininkė.

Šis seminaras buvo naudingas, įdomus, paremtas praktiniais pastebėjimais ir pavyzdžiais. Mokytojų padėjėjos pasidalijo savo praktine patirtimi, diskutavo tarpusavyje. Lektorė Sigita Burvytė pasidžiaugė gausiu mokytojų padėjėjų dalyvavimu bei aktyvumu.

Regina Vaitkevičienė