Vilniaus lopšelis-darželis „​Naminukas“

Laukiame Joninių

  • Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2026-06-23
  • Kategorija: Aktualijos

Šiandien, birželio 23 d., mūsų lopšelyje-darželyje "Naminukas" vaikai paminėjo Jonines. Nešėsi įvairius žolynus iš namų, rinko juos lopšelio-darželio kieme. Iš jų pynė vainikus, klijavo ant karūnėlių, kūrė įvairias kompozicijas - dėliojo gražiausią puokštę bei Joninių vainiką. Kūrė žydintį kiemą piešdami spalvotomis kreidelėmis ant takelių, guašu ant ant maistinės plėvelės, gamino gėlių apyrankes ir paveikslėlius, darė magišką eksperimentą, kai vandenyje išsiskleidžia popieriniai gėlių žiedai. Vaikai ne tik kūrė, eksperimentavo, aktyviai dalinosi idėjomis, įspūdžiais  bei gera nuotaika, bet ir smagiai leido laiką. Jie šoko ratelius aplinkui saulę pagal tradicinę Joninių muziką. Darželio kiemas skambėjo nuo vaikų juoko, muzikos ir dainų.

Nuotraukos:
Danutė Jankovskaja, Julija Jurušaitė, Rita Jagminienė, Stela Rimova, Rūta Jurgaitienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • DUK
  • Mokytojams
Naujienų archyvas