Renginys "Baltosios Futboliuko Kalėdos"

• Paskelbė : Regina Vaitkevičienė
  • Paskelbta: 2022-12-14

Gruodžio 14 d. priešmokyklinių "Bitučių" ir "Paukštelių" grupių vaikų komandos autobusiuku vyko į linksmą šventinį renginį "Baltosios Futboliuko Kalėdos", kuris vyko "Sportima" manieže. Visi dalyviai susirinko puikiai nusiteikę, pasipuošę balta apranga ir rankose nešini varpeliais. Skambant linksmai kalėdinei muzikai, salė prisipildė baltos spalvos. Visų nuostabai į salę įbėgo Kalėdų Senelis ir sukėlė vaikų džiaugsmo pliūpsnį. Renginį pradėjo ir vedė balti besmegeniai, o jiems padėjo treneriai su raudonomis kepurėlėmis ir Kalėdų Senelis. Visų lopšelių-darželių komandos atliko daugybę sportinių rungčių, pasikeisdami vieni su kitais. Salė aidėjo nuo vaikų šūksnių, garsių emocijų. Vaikai buvo labai vikrūs, greiti ir aktyvūs. Gavome padėkas iš Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos. O Kalėdų Senelis visus vaikus apdovanojo ryškiaspalvėmis geltonomis "Futboliuko" kuprinėlėmis ir vandens buteliukais atsigaivinimui po aktyvaus sporto.

Laimingi ir puikiai nusiteikę, su prizais grįžome į darželį.

Estera Sidorovienė, Danutė Jankovskaja, Regina Vaitkevičienė, Andželita Žurauskienė